خرید کتاب از آمازون توسط شهر نیبگ

خرید از آمازون

 

خرید کتاب از آمازونبنظر می رسد یخ روابط مان با جهان آرام آرام در حال آب شدن است . شاید به سختی این اتفاق بیفتد اما مطمناً می افتد و در آینده نزدیک روابط بهتری در عرصه فرهنگی ایجاد خواهد شد . شهر نیبگ در این برهه حساس سایه روشن نیت دارد با خدمتی هرچند کوچک فرهنگی خرید سهل و راحت از آمازون را فراهم آورد . تولید فکری و فرهنگی جهان بسیار متنوع است واگر بدانیم چه کتابی شما درخواست دارید شهر نیبگ در کنار شما و در خدمتتان می باشد.

 شهر نیبگ تنها محصولاتی را که به صورت اکترونیک در آمازون عرضه می گردد را برای شما تهیه می نماید .توجه داشته باشد که امروزه کلیه کتابها در آمازون به صورت الکترونیکی قابل دسترس می باشد و شما می توانید کتابهای مورد نظرتان را تا یک دهم قیمت اصلی و با ورژن کیندل بوک آن خریداری نمایید.خرید ورژن کیندل هر کتاب به این معنی نیست که شما حتما باید با دستگاه خاصی آنرا بخوانید,بلکه به راحتی با نرم افزاری که آمازون در اختیار شما قرار می دهد می توانید از طریق کامپیوتر شخصی خود این کتابها را مطالعه نمایید.

دانلود نرم افزار کیندل برای کامپیوتر

کافی است که: 

  1. کتاب یا محصول دیجیتال مورد نظرتان را از سایت آمازون انتخاب نمایید
  2. لینک محصولات انتخابی را از طریق فرم تماس با ما ارسال نمایید
  3. مسئول مربوطه در کمتر از 4 ساعت کاری از طریق ایمیل با شما تماس  خواهد گرفت . شماره حساب و قیمت نهایی را به ریال به شما اعلام خواهد نمود.توجه داشته باشید تنها 7$ به عنوان  کارمزد علاوه بر قیمت نهایی برای شما محاسبه خواهد گردید  .
  4. پس از پرداخت وجه در کمتر از 24 ساعت کاری سفارش شما توسط تیم فنی به ایمیل شما ارسال خواهد گردید